• Al. Jachowicza 27
    09-402 Płock
  • + 48 602 612 285
  • polkurs@polkurs.pl

Kurs na ładowarki teleskopowe

Cena za kurs z egzaminem UDT: 1350,00zł /  W tym Egzamin UDT: 237,98 zł  / Miejsce szkolenia: Płock, al. Jachowicza 27 (budynek Cechu)
 

Kurs na wózki z wysięgnikiem (manitou, ładowarki teleskopowe) oraz wózki z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wózki do komisjonowania ) - była kat. I WJO.

Kurs na wózki z wysięgnikiem (kurs na manitou, ładowarki teleskopowe) oraz wózki z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wózki do komisjonowania) – podstawowe informacje.

Prowadzony przez nas kurs na wózki z wysięgnikiem oraz wózki z osoba obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać zaświadczenia kwalifikacje i zdobyć pracę na stanowisku operatora wózka z wysięgnikiem (potocznie manitou, ładowarki teleskopowej) lub wózka z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (inaczej wózek do komisojnowania).
 

KATEGORIA TA UPRAWNIA RÓWNIEŻ DO OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH Z OSOBĄ UNOSZONĄ WRAZ Z ŁADUNKIEM
 

Cel szkolenia

Kurs na wózki z wysięgnikiem i wózki do komisjonowania ( inaczej wózki specjalizowane ) obejmuje teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do egzaminu, składanego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, celem uzyskania zaświadczenia kwalifikacyjnego do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych w tym wózków z wysięgnikiem ( ładowarek teleskopowych ) oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem.
 

Uprawnienia

Kurs kończy się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.  Uprawnienia UDT są wydawane na czas określony.

- 5 lat - wózki jezdniowe podnośnikowe z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem ( była kat. I WJO ).


Kategorie zaświadczeń kwalifikacyjnych (UDT)

Od dnia 1 czerwca 2019 r.

• wózki jezdniowe podnośnikowe z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem ( była kat. I WJO ). Uprawnia również do obsługi wszystkich pozostałych wózków jezdniowych podnośnikowych - cena za kurs 1350,00 zł w tym egzamin UDT 237,98 zł.


Cena obejmuje:

• pełne szkolenie - część teoretyczną i praktyczną obsługę urządzeń objętych tematyką szkolenia,

• materiały szkoleniowe,

• serwis kawowy ( kawa, herbata, woda mineralna ),

• załatwiamy za Państwa wszelkie formalności związane z egzaminem UDT.
 

Miejsce prowadzenia kursu:

Płock, al. Jachowicza 27 (budynek Cechu Rzemiosł).

Dogodny dojazd z miast: Drobin, Gostynin, Wyszogród, Sierpc. 
Kontakt