POLKURS - STRONA GŁÓWNA
kursantka
Wioletta

29.12.2005

Ja również wszystkim bardzo polecam POLKURS. Bardzo sympatyczni ludzie, cierpliwi instruktorzy itd. Zanim wybrałam się na kurs prawa jazdy w roku 2004 nigdy nie prowadziłam samochodu i o dziwo.. Zdałam za 1 razem!!! Moim instruktorem był Pan Jerzy Jóźwiak (bardzo sympatyczny, wyrozumiały). Pozdrawiam.

Śladoś

17.12.2005

Mam prawo jazdy od 5lat i można powiedzieć, że jestem absolwentem tego ośrodka.Kurs wspominam bardzo miło. Wykłady...chyba najśmieszniejsze i najprzyjemniejsze jakie miałem.Wykładowca...mimo sędziwego wieku bardzo zabawny a przede wszystkim kompetentny. Instruktorzy wyrozumiali i sympatyczni, terminy jazd zawsze starali sie dopasować do mnie. Plac manewrowy, sale wykładowe i sprzęt na wysokim poziomie. Obsługa bardzo przyjemna. Według mnie Polkurs jest najbardziej renomowanym ośrodkiem w Płocku i okolicach. Polecam bardzo serdecznie! PS Exam zdałem za 2 razem ale to nie wina ośrodka, tylko egzaminatora:) haha...ja i tak wiem że jeżdze jak Hołek czego i Wam-przyszłym kierowcom-życze :) Pozdro

16.12.2005

Bardzo fajny i przyjemny ośrodek kształcenia kierowców, nic bym tu nie zmieniła , bardzo mili właściciele , pan wykładowca również, a instruktor( pan Robakiewicz) wprowadza tak przyjemną atmosferę,że już na 1wszej jeździe się nie stresowałam. Wszystko na najwyższym poziomie.

ulubiona kursantka

15.12.2005

hej! osobiście bardzo polecam ten ośrodek miło wspominam cały kurs a szczególnie naukę jazdy; bezstresowo i bardzo sympatycznie.Pozdrawiam najlepszego instruktora pod słońcem -Andrzeja Robakiewicza :)

Sebastian B

15.12.2005

Chciałem polecić zaj...fajny "polkurs" poniewaz jest to naprawde dobry ośrodek nauki jazdy...co dosć ze szybkie przygotowanie teoretyczne to jeszcze dobry kontakt z instruktorem(szczególnie panem Robakiewiczem)pozdrowienia dla pana instruktora od jazd i od przygotowań toretycznych:) noo niezapominając o milej obsludze siedzącej za biórkiem:) Naprawde polecam:)

POLKURS

15.12.2005

Serdecznie zapraszamy do zamieszczania opinii na temat Naszego ośrodka.

Copyright: POLKURS 2011