POLKURS - STRONA GŁÓWNA
Driver

12.09.2006

Witam. Ja również miałem przyjemność szkolić się w Polkursie i bardzo miło to wspominam. Pozdrawiam pana wykładowcę od teorii i mojego instruktora, p. Jurka Jóźwiaka (naprawdę spoko). Zdałem co prawda za 2 razem, ale i tak będę miło wspominał. Pozdrawiam i polecam:)

Bogusia Wilczynska

27.06.2006

Jestem bardzo zadowolona z kursu i z Andrzeja Robakiewicza :) Polecam osrodek i instruktora

dblan

14.06.2006

Najlepszy ośrodek szkolenia w Płocku! Całkiem niedawno skończyłem kurs właśnie w Polkursie i jestem z niego bardzo zadowolony. Wykłady prowadzone przez prawdziwego fachowca, jazdy z naprawdę spoko instruktorem, Panem Jurkiem Jóźwiakiem (bardzo cierpliwy, wesoły, przy okazji POZDRAWIAM!!!), w ogóle bez stresu!!! Jak chcecie umieć dobrze jeżdzić to przyjdzcie do POLKURSU!!! Naprawde warto!

Ja

02.06.2006

Ośrodek bardzo profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Najbardziej mi się podobały wykłady. Pozdrowienia dla Pana wykładowcy

Marcin

27.05.2006

Ośrodek nawet moze byc miła atmosfera tylko strasznie zamula dziadzio od teori za szczegółowo wszystko opowiada i strasznie wolno tłumaczy. Już czas na emeryturke :-)

Marcin Listkowski

26.05.2006

Musze polecić wszystkim Polkurs. Kursy na prawojazdy są naprawda profesjonalne, instruktozy tez są spoko. Nawet ja zdalem na prawko za pierwszym podejściem.

Witkowski Grzegorz

10.05.2006

nooooo osrodek poprostu zaje..fajny :) zdalem za pierwszym razem:) ale to zasluga przedewszystkim instruktora Andrzeja Robakiewicza:) pozdrawiam

witkowski grzegorz

27.03.2006

chcialbym polecic wszystkim najlepszy osrodek jaki znam.= Polkurs. Pozdrowienia dla najlepszego i najfajniejszego instruktora a zarazem czlowieka jakiego znam Andrzeja Robakiewicza.

ALEKSANDRA ROGOZINSKA

01.03.2006

WITAM.NAJLEPSZY OSRODEK W MIESCIE TO POLKURS.NAJLEPSZY INSTRUKTOR TO ANDRZEJ UCZY TAK ŻE ZDAJE SIE ZA PIERWSZYM RAZEM NO CHYBA ŻE KTOS JEST TUMANEM.POZDROWIENIA DLA ANDRZEJA I JEGO ŻONY ORAZ CAŁEGO OŚRODKA POLKURS

Blanciq

14.02.2006

Kursik bardzo dobry moim zdaniem Za kilka dni mam pierwszy egzamin no i sie okaże czego mnie nauczyli...

Musiał Maciej

15.01.2006

Bardzo dobry ośrodek szkoleniowy.Mam juz Prawo Jazdy od ponad roku i jestem zadowolony,że trafiłem właśnie do tego ośrodka szkoleniowego.POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM KIEROWCOM.

monika

09.01.2006

Bardzo fachowy ośrodek

Radosław Ławiński

09.01.2006

Witam chcialbym polecic wszystkim osrodek szkoleniowy POLKURS uczeszaczalem tam na kurs wózków jezdniowych zaliczylem i sporo sie nauczylem takze naprawde polecam napewno gdy zaoszczedze sobie troche kaski to pojde tez tam na prawo jazdy a mgr Butkiewicz to spoko gość POLECAM I POZDRAWIAM OBSADE POLKURSU ELO!!!

Copyright: POLKURS 2011