POLKURS - STRONA GŁÓWNA

Centrum Edukacji POLKURS ma 20 LAT

KURS NA WÓZKI - WSZYSTKIE KATEGORIE

 5.07 i 19.07.2021 o godz. 16.00

OD 1 MARCA 2020 PROWADZIMY TYLKO KURSY OPERATORÓW URZĄDZEŃ PODLEGAJĄCYCH pod UDT!

 
Nasza szkoła jazdy Centrum Edukacji Polkurs to firma założona w 1991r. Przeszkoliliśmy przez te 29 lat wiele tysięcy nowych kierowców. Zaczynaliśmy uczyć kierowców na Fiatach 126p. Po 27 latach w naszej szkole jazdy praktyczna nauka jazdy odbywa się na samochodach takich jak w WORD PŁOCK czyli Toyota Yaris i Skoda Fabia II. W naszej szkole nauki jazdy prowadzimy tylko i wyłącznie na NOWYCH SAMOCHODACH kupionych w salonie. Biuro i sala wykładowa ośrodka mieści się w 15 minut na pieszo od dworca PKS i PKP. Do naszej szkoły nauki jazdy dojedziecie Państwo wygodnie z każdego zakątka miasta komunikacją miejską autobusami linii nr. 3,18,26,33,35. Zapewniamy wysoką jakość szkolenia teoretycznego jak i wykwalifikowaną kadrę instruktorów nauki jazdy. Szybko i profesjonalnie przygotujemy do państwowego egzaminu na prawo jazdy. Posiadamy własny, oświetlony wzorcowy plac, identyczny jak w WORD PŁOCK.
 
Nasza sala wykładowa wyposażona jest we wszystkie potrzebne multimedialne środki dydaktyczne potrzebne do szybkiego i skutecznego szkolenia. Posiadamy tematyczne filmy, plansze rysunkowe, foliogramy, tablice poglądowe i podświetlane plansze sytuacyjne. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, zwięźle i zrozumiale dla każdego, na podstawie programu komputerowego Vademecum Wykładowcy SPS - najlepsza aplikacja na rynku, w godzinach odpowiadających kursantom.
 
Każdy z naszych kursantów traktowany jest indywidualnie. Materiały szkoleniowe dobierane są w taki sposób, aby słuchacze jak najlepiej byli przygotowani do egzaminu teoretycznego i perfekcyjnie opanowali tajniki jazdy.
 

Jak wybrać OSK?

 
Na rynku wiele jest szkół jazdy. Spotkań można zarówno proste oferty jak i mocno rozbudowane usługi, zawierające prócz podstawowego szkolenia dodatkowe usługi, materiały, udział w szkoleniach specjalistycznych a nawet pokrywanie kosztów niezdanego egzaminu państwowego. Warto jednak jeszcze na etapie wyboru szkoły zwrócić uwagę na pewne symptomy, świadczące o tym, że mogą nas czekać kłopoty. W najlepszym przypadku jakość oferowanego Tobie szkolenia będzie bardzo słaba a w najgorszym... możesz stracić prawo jazdy - nawet w 2-3 lata po jego otrzymaniu. Zła jakość szkolenia to nie tylko problem ze zdaniem egzaminu. źle przygotowany kierowca stanowi przede wszystkim zagrożenie!
 
Warto jednak jeszcze na etapie wyboru szkoły zwrócić uwagę na pewne symptomy, świadczące o tym, że mogą nas czekać kłopoty. Oferty szkół jazdy są bardzo zróżnicowane i choć czasem wyglądają atrakcyjnie to mogą nie być zgodne z obowiązującymi przepisami lub ich realizacja jest nierzetelna co sprawia, że nie spełnia niezbędnych warunków do tego, aby mogła zostać uznana przez urząd za zgodną w prawem. Niestety bardzo wiele przykładów pokazuje, iż nieroztropni kursanci mają wiele kłopotów i nieprzyjemności po wybraniu nieodpowiedzialnej szkoły. Zdarzają się nawet przypadki, iż kursanci tracą posiadane już prawo jazdy. Starosta (czy Prezydent miasta) wydający uprawnienia do kierowania może je cofnąć jeżeli podczas kontroli (przeprowadzanej niestety już po zakończeniu twojego kursu) ujawni fakty, które świadczą o tym, że kurs nie był przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 
Szkoły jazdy są prowadzone na podstawie przepisów o szkoleniu i egzaminowaniu oraz swobodzie działalności gospodarczej. Oznacza to, iż  pod kątem warunków gospodarczych (cen usług, zawartości oferty ponad niezbędne minimum itp.) przedsiębiorca może dowolnie kreować warunki. Takie są jego prawa. Ważne jednak aby nie były niezgodne z zasadami świadczenia usług konsumentom np. wykazem klauzul niedozwolonych UOKiK.
 
Zasady prowadzenia samego szkolenia ściśle określają jednak przepisy prawa. Dotyczą one między innymi ilości godzin zajęć teoretycznych oraz praktycznych, tematyki i czasu przeprowadzenia tych zajęć a także charakteryzują profil absolwenta kursu. Określona jest też dokumentacja, która towarzyszyć musi szkoleniu oraz zasady jej prowadzenia czy ilości oraz typ osób mogących znajdować się w pojeździe.
 
Przestrzeganie tych przepisów jest obowiązkiem przedsiębiorcy, prowadzącego OSK. 
 

Co sugeruje że trafiłeś na złą szkołę jazdy?

Klienci są obsługiwani w tym samym pomieszczeniu w którym prowadzone są wykłady dla kursantów.
Podczas zapisu na kurs nie podpisujesz umowy zawierającej szczegóły Twojego kursu.
Zajęcia teoretyczne trwają krócej niż 10 dni lub wg szkoły nie ma problemu, jeżeli nie przyjdziesz na jakieś zajęcia.
Szkoła deklaruje, że nie ma egzaminu wewnętrznego albo, że nie stanowi problemu i jest formalnością.
Szkoła bez ograniczeń ilościowych sprzedaje swoje kursy na portalach sprzedaży grupowej lub ceny kursu podstawowego kat.B są niższe niż 1000 zł
Podczas zajęć praktycznych znajdują się w samochodzie inni kursanci.
Instruktor podczas prowadzenia zajęć pali papierosy lub spożywa hamburgera.
 

Co sugeruje że trafiłeś na dobrą szkołę jazdy?                           

Sala wykładowa i biuro do obsługi klientów nie mieszczą się w tym samym pomieszczeniu.
Przed zapisem można zapoznać się z treścią umowy oraz regulaminem ośrodka.
Podczas zapisów na kurs, podpisywane są dwa egzemplarze wszystkich dokumentów:
Umowa, regulamin, potwierdzenie wniesienia opłaty (paragon z kasy fiskalnej).
Szkoła posiada stronę internetową, na której zamieszcza wszystkie informacje lub tablicę informacyjną zawierającą szczegóły oferty.
Jeżeli szkoła daje (lub sprzedaje) kursantom materiały dydaktyczne to są to publikacje oryginalne a nie kserokopie czy kopiowane nośniki CD, DVD itp.
Do każdego zakupu otrzymujesz paragon lub potwierdzenie wniesienia opłaty.
 

 

PROFESJONALNE KURSY na kat. B w POLKURSIE

Ośrodek szkolenia kierowców POLKURS - to ośrodek, gdzie zrobienie kursu na prawo jazdy jest prawdziwą przyjemnością. Wszystkie nasze działania skupiają się na indywidualnym podejściu i spełnianiu w sposób profesjonalny oczekiwań naszych kursantów. Tworzymy zgrany zespół, który każdego dnia oddaje do Twojej dyspozycji swoje wysokie kwalifikacje, doświadczenie i czas.

Marki i specjalizacje

Szkoła powstała, by zadbać o Wasze bezpieczeństwo jako przyszłych kierowców. Najlepsi specjaliści, jakimi są nasi instruktorzy, na podstawie swoich wieloletnich obserwacji i wyciąganych wniosków stworzyli własny program poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Możecie i Wy mieć w nim swój udział!

Pod czujnym okiem instruktorów, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze nauczycie się:
• przepisów ruchu drogowego z praktycznym zastosowaniem ich w życiu codziennym
• kultury jazdy
• techniki kierowania autem itp.

Produkty i usługi

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas to przechodził. Rozumiemy to. Dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący. Dodatkowo oprócz ogólnie znanych standardów nauczymy Cię techniki jazdy, która pozwoli Ci zapanować nad pojazdem w każdych warunkach. Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów, oferujemy szkolenie teoretyczne tygodniowe lub weekendowe. Godziny zajęć praktycznych dostosujemy do Twoich potrzeb. Oferujemy także szkolenie uzupełniające dla osób przed egzaminem państwowym, szkolenie dodatkowe dla osób, które nie mogą zdać egzaminu państwowego, a także jazdy doszkalające dla osób już posiadających prawo jazdy. Jeżeli chcesz zrobić kurs prawa jazdy w Płocku to zapraszamy do Polkursu.

"Dobry kierowca to przewidujący kierowca" tak brzmi nasze motto, które staramy się wpoić osobom szkolonym. Na czym ono polega? I w czym Wam ma pomóc?. Niestety na drodze nie jesteśmy sami i oprócz nas są tacy kierowcy, którzy jeżdżą niepewnie, agresywnie i niezgodnie z przepisami. Musimy za nich myśleć, przewidywać ich zachowania, co nie jest łatwe. Pamiętajmy, że upływający czas to przebyta droga, która może się skończy. Bardzo ważna jest szybkość podejmowania prawidłowych decyzji i ich błyskawiczna realizacja. Możemy tą drogę sobie wydłużyć przewidując, patrząc daleko przed siebie. Im wcześniej zauważycie przeszkodę lub zagrożenie, da Wam to więcej czasu na podjęcie prawidłowej decyzji i jej realizację. To jedna z wielu cech, które posiada dobry kierowca. Ale najpierw musimy zdobyć wiedzę, co do rodzaju zagrożenia mogącego wystąpić na drodze, abyśmy później mogli ich unikać.


Zacznijmy naszą przygodę z jazdą samochodem.
Nic prostszego!
Wsiadamy do autka,
Odpalamy silnik,
Włączamy bieg – i ruszamy! 

TO TY RZĄDZISZ AUTEM, A NIE AUTO TOBĄ!!!

 
GALERIA ZDJĘĆ
Copyright: POLKURS 2011