POLKURS - STRONA GŁÓWNA

Opinie

Zapraszamy wszystkich do wyrażania swoich opinii na temat naszego ośrodka szkoleniowego.

 

Opinie można dodać tutaj.

Imię i nazwisko :

Klaudia


 [OPINIA ze strony POLKURS.PL:]22.03.2018r.

---Opinia---
Polecam Ośrodek POLKURS bardzo :) Zmiana instruktora z Pana Tomasza na Pana Tadeusza wyszła mi na duży plus!! ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM :) Bardzo dobry instruktor i miły :)

---User information---
IP : 37.47.24.0
 

 

Natalia

OPINIA i podziękowanie ze strony POLKURS 27.05.2017

Spóźnione,ale serdecznie dziękuje ośrodkowi POLKURS za idealne przygotowanie do egzaminu państwowego! Za dobre i przyjemne wykłady z panem Zenonem. Szczególne podziękowania dla pana Tadeusza za trud włożony podczas jazd, wyrozumiałość, cierpliwość oraz dobre wskazówki, które przyczyniły się do zdania praktycznego państwowego egzaminu. Jestem zachwycona!!! Byłam rewelacyjne przygotowana i zdałam za PIERWSZYM razem!!! Na prawdę polecam i jeszcze raz DZIĘKUJE :)!... Natalia :

Natalia Malik <czekooczekolada@ogarnij.se> przez interia.pl 


 

 

 

Dominika

OPINIA  ze strony POLKURS 16.05.2017
 
Bardzo polecam ten ośrodek,  a szczególnie instruktora Pana Tomasza Rakowskiego.
Egzamin zdany za pierwszym razem:
 
---User information---
IP: 89.72.174.5
.
 

Aga

 
PESEL : [OPINIA ze strony POLKURS.PL:] 13.02.2017

---Opinia---
Witam. Polecam serdecznie OSK Polkurs. Wykłady przeprowadzone szybko i zrozumiale. Pan Zenon (zawsze bardzo pogodny)tłumaczył każdy temat z dużym zaangażowaniem i udzielał konkretnych odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Bardzo miła atmosfera. Przed rozpoczęciem jazd zastanawiałam się czy dam radę w ruchu drogowym,ale dzięki ogromnemu doświadczeniu i cierpliwości instruktora-pana Tadeusza Żywiałkowskiego uwierzyłam w swoje możliwości i dałam radę - Zdałam:). Serdecznie dziękuję OSK Polkurs, a najgorętsze moje podziękowania ślę panu Tadeuszowi Żywiałkowskiemu za poświęcony czas, spokój i dodawanie wiary w siebie na każdym kroku. Pozdrawiam  i polecam ten OSK i tak wspaniałego instruktora jak pan TADEUSZ ŻYWIAŁKOWSKI:))))))Aga


---User information---
IP : 5.172.232.84

 

 

Maciek

Imię i nazwisko :
e-Mail :
Numer telefonu :
PESEL : [OPINIA ze strony POLKURS.PL:]6.02.2017

---Opinia---
Serdecznie polecam ten ośrodek. Wykłady zaliczone w  ok. 3 tygodnie, wykłady prowadzone przez p. Bukiewicza są na wysokim poziomie. Wykładowca  zwraca uwagę o które rzeczy pytają na egzaminie co bardzo później pomogło. Natomiast jazdy z p. Rakowskim to sama przyjemność. Jako instruktor jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, nie było problemu z terminami. Tak więc serdecznie polecam ten ósrodek
.

---User information---
IP : 31.0.120.154

 

 

 Katarzyna Kacprzak

[OPINIA  24.10.2016r.  POLKURS.PL:]

---Opinia---
Wybrałam Polkurs za namową koleżanki i nie żałuję. Wykłady zaliczone w dwa tygodnie. Wszystko dokładnie i zwięźle wytłumaczone. Pan Zenon w razie pytań podchodził i indywidualnie każdemu rozwiewał wątpliwości. Napoje podczas zajęc bez limitu :). Polecam instruktora jazdy p. Tomasza Rakowskiego. Był bardzo cierpliwy. Nauczył mnie wielu przydatnych wskazówek, których nie ma w żadnych podręcznikach, ponieważ opracował je sam. Ponadto wie, które trasy są  "popularne" podczas egzaminów. Dzięki p. Rakowskiemu zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu praktycznego zarówno jeśli chodzi o umięjetności jak i psychikę. Zdałam za pierwszym.

---User information---
IP : 188.146.168.11

 

Adam

---Opinia---13.07.2016r.
 

Bardzo dobry ośrodek. Szczególnie polecam, jako instruktora, Pana Tomasz Rakowskiego. Bardzo dobrze tłumaczy zasady poruszania się w ruchu ulicznym oraz jest bardzo cierpliwy.

---User information---
IP : 5.174.80.229

 

Piotr W
e-Mail : kmwochowscy@interia.pl

---Opinia---12.07.2016--
Witam chciałbym polecić wszystkim ośrodek szkoleniowy POLKURS. Najlepszy ośrodek szkolenia w Płocku! Całkiem niedawno skończyłem kurs właśnie w Polkursie i jestem z niego bardzo zadowolony.  Najlepszy instruktor P. Tomasz Rakowski , bardzo wyrozumiały , cierpliwy , bardzo miły człowiek.  Dziękuje.

---User information---
IP : 31.0.121.190

 

 KASIA

-Opinia-21.06.2016--

witam.
Chciała bym skierować kilka słów do osób które zastanawiają się którą szkołę nauki jazdy wybrać. Z całą pewnością polecam Polkurs. zajęcia teoretyczne przeprowadzone szybko i sprawnie.zasady ruchu drogowego wyjaśnione dokładnie a w razie pytań i wątpliwości indywidualnie.zajęcia praktyczne prowadzone przez Pana Tomasza Rakowskiego.To człowiek wyjątkowy.cierpliwy wyrozumiały z ogromną wiedzą.jest wymagający ale to wszystko z pożytkiem dla kursanta. poczucie humoru Pana Tomasza sprawia że jazdy to przyjemność a czas na nich spędzony mija szybko.egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem z max.liczbą punktów,egzamin praktyczny również.a dzięki radom Pana Tomasza podeszłam do egzaminu spokojnie pewna przekazanej i przyswojonej wiedzy.dziękuję Panie Tomku i życzę wszystkiego najlepszego.pozdrawiam.

-User information---
IP : 89.229.152.116

ALICJA

14.05.2016 r.

-Opinia---
Witam! Bardzo mocno polecam państwu ośrodek Polkurs! Kurs ukończyłam w innym ośrodku, ale dopiero tu wykupując kilka dodatkowych godzin poznałam co to rzetelna firma! Dodatkowe godziny przypadły mi z p. Tadeuszem Żywiałkowskim. Wspaniały, mądry człowiek, który zawsze podtrzyma na duchu i doda wiary we własne umiejętności! Do tego bardzo skromny i strasznie miły :) ! Panie Tadeuszu: WIELKIE DZIĘKI! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego! Alicja

---User information---
IP : 46.182.100.182

 

 

 ADRIAN  ZALEWSKI

wykłady były przeprowadzane ciekawie. jeśli się opuściło godzinę wykładu można było się umówić na konkretną godzinę . Instruktor punktualny i elastyczny. podczas egzaminu miałem bardzo podobną jazdę jak z instruktorem

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, punktualność

 
Minusy

brak

ocena z dnia: 29.03.201

 

Mateusz B .......i ip: 95.41.99..

Wykłady były prowadzone bardzo dobrze- wiedza była przekazywana w sposób zrozumiały, w razie problemów wszystko zostało wytłumaczone. Instruktor zawsze punktualny, nie było problemów z umówieniem na jazdy. Przyjemna atmosfera podczas całego kursu. Moim zdaniem Polkurs jest szkołą godną polecenia.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.03.2016

 

 
 
Daria Lodzińska
 

23.11.2015

---Opinia---
Naprawdę polecam naukę jazdy w tym ośrodku! Wykłady prowadzone ciekawie i w przyjemnej atmosferze przez Pana Butkiewicza. Pan Żywiałkowski świetnie przygotowuje do egzaminu, cierpliwie wszystko tłumaczy.
Egzaminy zdane za pierwszym razem!

---User information---
IP : 78.154.82.146

 

Dominik Szymański

05.11.2015r

 

Opinia---
Witam ! NAJLEPSZY OŚRODEK SZKOLENIA W PŁOCKU !
Pan Zenon bardzo dobrze prowadzi wykłady ( oczywiście egzamin teoretyczny zaliczony za 1 razem ) .
Bardzo polecam jako instruktora jazdy Pana Żywiałkowskiego , na prawdę  facet do rany przyłóż , profesjonalne podejście oraz bardzo wyrozumiały i wspaniały człowiek . ( oczywiście egzamin praktyczny zaliczony za 1 razem ). Jak najbardziej POLECAM ta szkole jazdy . ! ;) Pozdrawiam

Mateusz

13.08.2015r

Witam, bardzo polecam Pana Żywiałkowskiego do nauki jazdy ponieważ bardzo indywidualnie podchodzi do każdego ze swoich podopiecznych,  egzamin zdany za pierwszym razem. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Marcin Krysiak

6.08.2015r

Jak najbardziej polecam ten ośrodek ! Pan Zenon świetnie prowadzi wykłady a co do jazd polecam Pana Tomka Rakowskiego :)

Piotr Ostrowski

24.02.2015r

Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i pomoc w pomyślnym zdaniu egzaminu. Jest Pan znakomitym instruktorem Panie Zenonie. Do zobaczenia :)

Adam Piotrowski

23.01.2015r

Mogę szczerze polecić naukę w tym ośrodku szkolenia. Obie części egzaminu państwowego zdane za pierwszym podejściem. To dzięki zrozumiale i ciekawie prowadzonym wykładom przez pana Zenona oraz ogromnej cierpliwości i doświadczeniu poświęconym przez instruktora – pana Tadeusza Żywiałkowskiego. Dziękuję i do zobaczenia na drodze.

Marta Kwiatkowska

22.01.2015r

Gorąco polecam i zachęcam do nauki w tej szkole !!!

Zajęcia teoretyczne przekazane w sposób jasny i zrozumiały przez p. Zenona Butkiewicza

Zajęcia praktyczne: z p. Józefem -indywidualne podejście do kursanta, uczy bezpiecznie i bez strachu poruszać się w ruchu drogowym, wyjaśnia nad czym trzeba popracować i realizuje to w bardzo dokładny , rzetelny i zrozumiały sposób, a przede wszystkim do skutku, a po za tym ze spokojem.
Wzięłam również kilka jazd przed samym egzaminem z p. Tomaszem Rakowskim którego szczerze polecam !!!
Dzięki dokładnym i profesjonalnym radom, które były mi udzielone przez cały kurs -podchodząc do egzaminu uwieżyłam w swoje możliwości, że jestem gotowa tego dnia zdać prawo jazdy, że potrafię już dobrze jeździć, że nie mam się czym stresować!

Egzamin POZYTYWNY teraz czekam na odbiór upragnionego dokumentu :)
Ps. Dziękuję p. Józiowi i p. Tomkowi za wspaniałą atmosferę,  za poczucie humoru, za naukę i motywowanie mnie do działania.

Szczerze Polecam !!!!!!!!

Ania

25.11.2014r

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców. Wykłady prowadzone były fachowo :) Wszystkim polecam ! :)

Katarzyna Białecka-Jankowska

15.11.2014r

Najlepszy ośrodek szkolenia w Płocku! Całkiem niedawno zaczełam kurs właśnie w Polkursie i jestem z niego bardzo zadowolona. Wykłady prowadzone przez prawdziwego fachowca, jazdy z naprawdę spoko instruktorem, Panem Zenonem Butkiewiczem (bardzo cierpliwy, wesoły, przy okazji POZDRAWIAM!!!), w ogóle bez stresu!!! Jak chcecie umieć dobrze jeżdzić to przyjdzcie do POLKURSU!!! Naprawde warto!

Konrad

22.10.2014r

Doskonały, szybki kurs. Przed rozpoczęciem miałem wątpliwości, czy podołam. Dzisiaj naprawdę nie żałuję! Świetne zajęcia przygotowawcze, miła, luźna atmosfera, uprzejma, spokojna. Dużo czasu na ćwiczenia, możliwość zostawania na nieokreślony czas, by szkolić wiedzę. Świetny kontakt z panem Zenonem Butkiewiczem oraz jego żoną :) w dodatku świetny instruktor, skory do pomocy, zawsze wytłumaczy, pomoże, doda pewności siebie i wiary, w sumie to dzięki niemu zawdzięczam zdany egzamin. Dziękuję panu Tadeuszowi Żywiałkowskiemu za poświęcony czas, zachowany spokój i dodanie ogromnej wiary w siebie, pozdrawiam i gorąco polecam

Patryk

17.07.2014r

Nic dodać nic ująć świetnie i szybko przeprowadzone kursy w miłej atmosferze . Przykładają się do tego by przekazać jak najwięcej swojej wiedzy . Szkolenia w moim przypadku przeprowadzane były z właścicielem tego ośrodka - zero zastrzeżeń :) . Nauka jazdy z instruktorem którego szczerze polecam p. Pankowskim , na egzaminy zdecydowaliśmy się grupą i nikt nie narzekał :) Co dodać - po prostu polecam skoro bez wiedzy na początku teraz zdaję z 74pkt. :D

Barbara Laskowska

15.07.2014r

Polkurs - to jest TO, szczególnie dla tych, którzy nie wierzą w swoje możliwości, we własne siły. Ja byłam jedną z tych osób, a jednak dowiedziałam się, że potrafię, że mogę. Serdecznie dziękuję mojemu nauczycielowi Panu Zbyszkowi za wyrozumiałość, cierpliwość i poświęcenie jakie włożył aby dobrze przygotować mnie jako przyszłego kierowcę. Życzę Panu samych sukcesów i pilnych ucZniów. ;-)
Serdecznie Pozdrawiam.

Agnieszka

15.07.2014r

Witam,serdecznie polecam ośrodek szkoleniowy POLKURS.Wykłady prowadzone są przez prawdziwego fachowca.Pan Butkiewicz jest bardzo dobrym i kompetentnym wykładowcą.Duży plus za możliwość korzystania z sali komputerowej w której można ćwiczyć testy przed egzaminem państwowym.Polecam również instruktora pana Jerzego Pankowskiego.Pan Jerzy jest osobą bardzo miłą,wyrozumiałą i mającą dużą cierpliwość do kursantów a najważniejsze,że potrafi bardzo dobrze nauczyć

BartekN

01.07.2014r

Polecam Pana Tomka Rakowskiego! świetna atmosfera i spokój, wszystko bardzo dogłębnie pokazane jak ma to wyglądać . POLECAM!

Dominika

12.09.2013r

Witam, długo czekałam aż wreszcie dodam opinię o tym ośrodku szkolenia kierowców i wreszcie nadeszła ta chwil;)
Zdecydowałam się na POLKURS 3 sierpnia 2013r, nawet długo się nie zastanawiając.
Na wykłady czekalam ok.2 tygodnie, zaczęłam je 17 czerwca. Błyskawicznie zleciały, nawet nie zauważyłam kiedy, ponieważ były przeprowadzane w zrozumiały i przyjemny sposób, ze świetnym wykładowcą (który myślał, że jesteśmy na niego obrażeni, ale to tylko dlatego, że byliśmy bardzo skromni :D ) . rozpoczęłam jazdy z przesympatycznym i najlepszym instruktorem pod słońcem, Panem Tomaszem Rakowskim, wyrozumiały, świetnie uczy, jest spokojny, opanowany, dzięki niemu egzamin praktyczny to pestka - zaliczony za 1. podejściem ;))

Serdecznie pozdrawiam Wykładowcę i żonę wykładowcy, oraz instruktora. 

Gosia

23.04.2013r

Witam. Najlepszy instruktor P. Tomasz Rakowski , bardzo wyrozumiały , cierpliwy , bardzo ale to bardzo miły człowiek . Tylko dzięki niemu zdałam . Dziękuje Panie Tomku i pozdrawiam :) 

 

Eakajtek

07.04.2013r

Bardzo polecam pana Tomka Rakowskiego - świetny instruktor,miła atmosfera a opinie mówią same za siebie :)

Małgorzata

19.03.2013r

Chciałabym Państwu polecić naukę jazdy pod kierunkiem Pana Tomasza Rakowskiego. Cieszę się, że na jazdy dodatkowe trafiłam właśnie do tego Instruktora, bo to świetny profesjonalista, dzięki któremu zrozumiałam zasady ruchu drogowego i zdałam egzamin za drugim podejściem. Dziękuję Panie Tomaszu za wyrozumiałość, cierpliwość i życzliwość. Pozdrawiam.
Ania

04.03.2013r

Witam ,polecam wszystkim ośrodek szkoleniowy POLKURS :) Miałam dzis egzamin i mimo ,że zjadly mnie nerwy totalnie ,to zdałam za pierwszym razem ,a to zasługa Pana Tomasza Rakowskiego :) Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu i polecam wszystkim Pana Tomka :)

 

Ilona Kostun

13.02.2013r

Super  szkoła ekstra  wykładowca super atmosfera . polecam pana żywiałkowskiego a szczegolnosci pana dobrzenieckiego  szkoda ze był tylko gosinnie bo takiego  instruktora to ze swieca szukac  efekty sa zdałam za pierwszą razą teorie i jazde. polecam polkurs

 

Kamil

12.09.2012r

Witam. Dziś miałem egzamin i egzaminator powiedział, że jestem bardzo dobrze przygotowany technicznie do egzaminu i że mogę to zawdzięczać tylko swojemu instruktorowi z którym miałem jazde, więć bardzo dziękuje p. G. Jarczewskiemu. Polecam każdemu jazdy z Ty instruktorem, Dziękuje, Spotakamy się na CE.

Kuba

12.09.2012r

W Płocku nie ma lepszego ośrodka niż POLKURS, ale to nie ośrodek przygotowuje nas do egzaminu tylko instruktorzy, których ten ośrodek zatrudnia. Ja chciałbym polecić kurs na kat C który w POLKURSIE prowadzi p. G. Jarczewski naprawde warto bo jast to osoba, która ma doświadczenie i wszystko potrafi wytłumaczyć. ps tylko cielak tego nie zrozumie. Zdałem i z góry bdb dziękuję. Pozdrawiam Pana instruktora.

Małgorzata Wolińska

08.09.2012r

Polecam gorąco Pana Tomasza Rakowskiego. Super instruktor, który ma doskonałe podejście do kursanta - bez krzyku i stresu. Cierpliwy bardzo sympatyczny człowiek. To właśnie dzięki niemu zdałam. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Tomku :)
Beata

01.09.2012r

1. Wspaniałe zajęcia teoretyczne z rewelacyjnym pedagogiem (równiez jestem nauczycielem, więc świadomie opiniuję);
2. Zajęcia z ratownikiem medycznym wzorowe (sama przeszłam kilka takich szkoleń i  te uważam za najlepsze);
3. Kurs praktyczny z panem Tadeuszem Żywiałkowskim, cierpliwym, ciepłym instruktorem doskonały.

Pragnę podsumować faktem - egzamin państwowy zdałam za PIERWSZYM RAZEM!!!

Bardzo, bardzo dziękuję, a poszukującym z serca polecam 

Wioletta

30.08.2012r

Witam powiem tak szczerze z serca naprawde jestem bardzo zadowolony z kursanta p.Tomasza Rakowskiego spaniały człowiek sympatyczny cierpliwy wyrozumiały szczerze lepszego nie znam polecam P.TOMASZA RAKOWSKIEGO.Dzięki niemu zdałem za pierwszym razem 30.05.2012rpozdrawiam.....

 

Marcin Malinowski

26.06.2012r

Polkurs to świetna szkoła :) A Pan Leszek Marchewka To człowiek Anioł. świetny instruktor, wszystko dokładnie wytłumaczy, pokaże, przy każdym popełnionym błędzie wszystko wytłumaczyłn od A do Z. Naprawdę super człowiek. inni nie równają się do niego :)

 

 Kinga

23.05.2012r

Bardzo chętnie polecam ośrodek szkolenia Polkurs, dobrze  prowadzone wykłady w miłej atmosferze, wszystko wyjaśnione jak należy. A jeśli chodzi o instruktora to uważam że najlepszy jest Pan Tomasz Rakowski"człowiek bez nerwów". Wszystko wyjaśni, powie a przede wszystkim bardzo dobrze przygotuje do egzaminu.Tak naprawdę dzięku Niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE:-)

Artur

23.05.2012r

Nauka jazdy w Polkursie jest przyjemnością, ponieważ ma najwspanialszego instruktora jazdy Pana Tomasza Rakowskiego. Pan Tomasz ma doskonały kontakt z kursantem. Jest spokojny , cierpliwy a także wymagający co idzie Mu na plus. Oczywiście jestem po zdanym egzaminie - wielka zasługa w tym Pana Tomasza. Polecam wszystkim nauki jazdy z Panem Tomaszem.  P.S. Pozdrowienia dla Pana Tomka od taty.

Ilona

21.05.2012r

Bardzo serdecznie polecam instruktora Pana Tomasza Rakowskiego!... Przeniosłam się z innego kursu, na ten i tej decyzji nigdy nie będę żałowała. Jedynie dzięki Panu Tomaszowi zdałam! Jest osobą cierpliwą, dobrą,przekazuje dużo cennych informacji, mobilizuje, dba o każdy szczegół   będzie dążył z kursantem do tej pory aż zda! Jestem bardzo zadowolona z nauki instruktora i bardzo szczerze polecam Pana Rakowskiego!
Dziękuję!

Sławek

18.05.2012r

Polecam wszystkim którzy chcą zdobyć prawko zgłoście się do polkursu bardzo dobrzy są instruktorzy, dziekuję panu Tomaszowi Rakowskiemu bardzo dobrze tłumaczy dziekuję

Monika

21.04.2012r

Serdecznie polecam Polkurs.Wykłady prowadzone w miłej atmosferze,w pełni przejrzyście.Nauka jazdy,w szczególności pod okiem Pana Tomasza Rakowskiego to sama przyjemność.Zdałam za pierwszym razem,choć na egzaminie trafiła mi toyota,którą jeździłam tylko przez 2 godz.,resztę czasu ucząc się na skodzie.Jednak posiadana wiedza i zdobyte umiejętności,pozwoliły mi zaliczyć egzamin bez najmniejszego problemu.Gorąco polecam ten ośrodek i instruktora.

Sylwia

16.04.2012r

Polecam gorąco instruktora Pana Tomasza Rakowskiego. Cudowna atmosfera, spokój, wyrozumiałość i cierpliwość. To bardzo ważne dla kogoś kto chce się dobrze nauczyć prowadzić auto. Jest bardzo dobrym człowiekiem, co uważam rzadko się zdarza. Aż żal, że kurs już się kończy. Pozdrawiam serdecznie

Monika

22.02.2012r

Polecam Pana Leszka Marchewkę miła atmosfera,,profesjonalna nauka zdałam za 2 razem ale to przez stres i oblałam na luku może wstyd oblać na luku ale stres z człowiekiem zrobi wszystko ;) Pozdrawiam i naprawdę polecam :)

Marcin

08.02.2012r

Łukasz Słupecki najlepszy instruktor !!!  zdałem za pierwszym razem!!! , uczy perfect ,  trzymaj tak dalej Pozdrawiam

OlaS

01.02.2012r

Uważam, że Polkurs to naprawdę dobry ośrodek. Wykłady dają dobrą podstawę do części praktycznej. A jeśli chodzi o jazdy, cieszę się że trafiłam do Pana Łukasza Słupeckiego, który solidnie przygotował mnie do egzaminu. Jest to niezwykle cierpliwy i sympatyczny ale również wymagający instruktor, co jest dużym plusem. Każdy manewr dokładnie omówiony i ćwiczony czasem 'do bólu' ;)Polecam.

Monika

27.01.2012r

Odbyłam kurs na kat C instruktor p.Grzegorz Jarczewski pokazał mi ze nie tylko mężczyźni mogą jeździć samochodami ciężarowymi super instruktor cierpliwy ,wyrozumiały dla kobiety  w dużym samochodzie :) gorąco polecam, kobiety nie bójcie się podnosić swoich kwalifikacji .Samochód ciężarowy nie tylko dla mężczyzn !!!!!!!!!

Magdalena

21.01.2012r

Witam:) Najcudowniejszy instruktor Pan Tomasz Rakowski,super podejście do kursanta ,cierpliwy,bardzo sympatyczny,wspaniały człowiek.To właśnie dzięki Niemu zdałam:)
Jeszcze raz dziękuję Panie Tomku!:) :) :)

Imie i nazwisko : Maciek e-Mail : Numer telefonu : PESEL : [OPINIA ze strony POLKURS.PL:] ---Opinia--- Serdecznie polecam ten ośrodek. Wykłady zaliczone w ok. 3 tygodnie, wykłady prowadzone przez p. Budkiewicza są na wysokim poziomie, wykładowca zwraca uwagę o które rzeczy pytają na egzaminie co bardzo później pomogło. Natomiast jazdy z p. Rakowskim to sama przyjemność. Jako instruktor jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, nie było problemu z terminami. Tak więc serdecznie polecam ten ósrodek. ---User information--- IP : 31.0.120.154

Copyright: POLKURS 2011